Sanctus W*W Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanctus W*W Romania

Sanctus W*W Romania Forum
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Not Fair

Go down 
AuthorMessage
Dany
Sanctus Member
Sanctus Member
Dany


Male
Number of posts : 23
Age : 33
Localisation : Undeva la mare
Registration date : 2007-06-13

Not Fair Empty
PostSubject: Not Fair   Not Fair Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 1:59 pm

Acesta vreau sa fie un fel de ramas bun. In primul rand vrea sa stiti ca gresiti enorm prin chestia asta (pe srv trebuie sa venim de placere, sa ne distram, si daca un GM are nevoie sa stie lucrui ar fi bine sa le ceara nu sa interogheze playerul.

Consider ca sunt un player fidel srv'ului deoarece am stat pe srv inca din prima saptamana de cand sa lansat, am stat dupa nenumarate wipe'uri si probleme; dar nu asta e important, ci.. faptul ca.. am luat ban intr`un mod stupid, pentru faptul ca am spus un adevar, un adevar care a durut pentru persoana respectiva.

Nu stiu de ce, dar.. daca mai continuati asa o sa rameniti fara toti playeri buni. Si alta data, nu mai faceti interogatorii pe playeri, pentru ca nu este etic Neutral si mai ales ... nu suntem la politie, nu suntem infractori.

Inca o data zic ca am luat ban foarte stupid, pentru ca niciodata nu am folosti hack'ri, sau alte tampenii, sa iau ban asa fara explicatii si fara o a 2 sansa Neutral (ceea ce il bucura pe koltu si pe atropos .. Rolling Eyes ).
Back to top Go down
http://sanctus.team-talk.net
 
Not Fair
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sanctus W*W Romania :: Support Area :: Suggestions-
Jump to: